انتخاب صفحه

JetBackup چیست؟

JetBackup یک ابزار برای ایجاد و بازیابی بک آپ به صورت ریموت و local را ارائه می دهد.

به عبارت ساده، JetBackup یک ابزار مفید است که هر زمان که بخواهید از محتوای وب سایت خود مانند ایمیل، پایگاه داده، فایل ها و سایر داده ها نسخه پشتیبان تهیه کنید، می توانید از آن استفاده کنید.

 

JetBackup در سی پنل چیست؟

JetBackup چیست؟ JetBackup ابزاری است که در سی پنل شما موجود است که مجموعه ای قدرتمند از راه حل های پشتیبان گیری و بازیابی را ارائه می دهد. سیستم‌های ما کاملاً خودکار شده‌اند تا پشتیبان‌گیری ریموت (خارج از سرور) برای شما ایجاد کنند، که این فرآیند را بسیار آسان می‌کند!

قابلیت های JetBackup چیست؟

 

JetBackup شش گزینه مختلف برای ایجاد پشتیبان در سی پنل در اختیار کاربران قرار می دهد و می تواند به راحتی در  سی پنل در بخش “JetBackup” قرار گیرد.

پشتیبان گیری کامل حساب(Full Backups)
پشتیبان گیری از فایل ها(File Backups)
بک آپ گیزی از کرون جابز (Cron Job Backups)
پشتیبان گیری از DNS
پشتیبان گیری از پایگاه داده
پشتیبان گیری از ایمیل

پشتیبان گیری Incremental چیست؟

پشتیبان گیری Incremental  نوعی از پشتیبان گیری است که در آن تنها از اطلاعاتی که تغییر کرده اند نسخه پشتیبان تهیه می شود، در مقابل ایجاد یک نسخه پشتیبان کامل در هر بار. بیایید حدس بزنیم و بگوییم که وب سایت شما به صورت زیر پیکربندی شده است:

وب سایت شما یک سایت وردپرس با گالری های عکس زیاد است.
مجموع داده های موجود در حساب شما، شامل تمام تصاویر، نصب وردپرس، پایگاه های داده و ایمیل در صندوق پستی شما 5 گیگابایت است.
شما برنامه‌ای تنظیم می‌کنید تا هر شب در نیمه‌شب از وب‌سایت خود به طور کامل نسخه پشتیبان تهیه کنید.
ارائه دهنده میزبانی وب شما 20 گیگابایت فضای دیسک را در اختیار شما قرار می دهد.

به عنوان مثال، اگر یک سایت وردپرسی با گالری های عکس زیادی دارید که مجموعاً 5 گیگابایت (گیگابایت) است و به جای پشتیبان گیری افزایشی از یک نسخه پشتیبان کامل استفاده کرده اید، بک آپ های شما بعد از 5 روز 20 گیگابایت فضا مصرف می کنند و شما این کار را نمی کنید. نمی توانید محتوای جدید را در وب سایت خود آپلود کنید.

با استفاده از یک نسخه پشتیبان افزایشی، اندازه پشتیبان‌گیری شما تنها زمانی افزایش می‌یابد که به جای اینکه (اساسا) به‌عنوان بخشی از برنامه پشتیبان‌گیری خود، به طور کامل کلون یا کپی شود، محتوا را اضافه کنید.

جت بک آپ دارای امکان بک آپ گیری Incremental  است.

چرا لایسنس اشتراکی JetBackup؟

با هزینه های زیاد ارز و تحریم ها امکان خرید و گرفتن پشتیبانی محصولات خارجی خیلی سخت و بعضا غیرممکن شده است.

لایسنس های اشتراکی جایگزین مناسب برای لایسنس های اورجینال هستند چون کارایی همان لایسنس اورجینال را دارند و همچنین دارای یک تیم قدرتمند پشتیبانی هستند که در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما خواهند بود.

همچنین هزینه بسیار ارزان این نوع لایسنس آنها را بدون رقیب کرده که میتوانید با هزینه خیلی کم هر نوع لایسنس را خریداری کنید.

برای ثبت سفارش لایسنس اشتراکی JetBackup کلیک کنید

 

لیست جدیدترین افزونه های WHMCS | ارسال درخواست پشتیبانی  | کد تخفیف 10% امروز در تلگرام  @onelicense